Prezentacija i mogućnosti zapošljavanja u kompaniji MINTH

U četvrtak, 22. novembra 2018. godine u Svečanoj sali (Kula, treći sprat) sa početkom u 13 časova održaće se prezentacija kineske kompanije “MINTH”.

Prezentacija je namenjena studentima zainteresovanim za rad u proizvodnom pogonu u Loznici koji ova kompanija trenutno gradi.

Kompanija „MINTH” se bavi proizvodnjom auto delova i snabdeva proizvođače automobila sa više od 80% udela na svetskom tržištu.

Molimo Vas da o događaju obavestite studente završnih godina osnovnih i master akademskih studija Mašinstva, Mehatronike, Industrijskog inženjerstva, Energetike, elektronike i telekomunikacija, Računarstva i automatike i Inženjerstva informacionih sistema  i pozovete ih da prisustvuju ovoj prezentaciji.